Okolica
  • Kryminałki
  • LGD
  • Sport
  • Stowarzyszenie Warka
  • Ochrona Zdrowia

Ogłoszenia drobne

Wynajem lokalu - Białobrzegi

Wynajem lokalu - Białobrzegi

LOKAL UŻYTKOWY DO WYNAJĘCIA BIAŁOBRZEGI, KRAKOWSKA 4A 260 M2 Bardzo dobra lokalizacja.... Read more...
Dom na sprzedaż - Jasieniec

Dom na sprzedaż - Jasieniec

Do sprzedania dom w Jasieńcu 75m2 Więcej informacji w linku poniżej link do ogłoszenia Read more...

Mieszkanie w centrum - sprzedam

• Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 51 m2 Grójec Centrum c. 195 tys. t. 662089300 Read more...

Dom z gruntem - Żyrów

• Sprzedam dom z zabudowaniami wraz z gruntem o powierzchni 14,01 ha w miejscowości Żyrów woj.... Read more...

Działka pod zabudowę

Działkę pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą od 1,5 ha do 5-6 ha jest opracowywany plan zagospodarowania... Read more...

Wynajmę mieszkanie - os. Centrum

• Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe umeblowane na os. Centrum, 2 piętro tel. 695 433 618 Read more...
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Artykuły

Święta Wielkanocne z OSP Grójec

Święta Wielkanocne to czas, w którym można doświadczyć obecności strażaków nie tylko w wymiarze społecznym ale także i religijnym. Zobaczyć można ich, nie tylko podczas akcji pożarniczych ale również pełniących warte honorową przy grobie Pana Jezusa. 

Tak było również i w tym roku. Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z Młodzieżową Drużyną Pożarniczą w Grójcu w Wielki Piątek i Wielką Sobotę tradycyjnie oprócz gotowości do działań ratowniczo - gaśniczych pełnili wartę honorową przy grobie Pana Jezusa w kościele św. Mikołaja w Grójcu. 

Z-ca Naczelnika OSP Grójec

Michał Maroszek


 

Sukcesy biegacza z Grójca

Sukcesy biegacza z Grójca

W dniu 28 lutego w Toruniu rozegrane zostały XXIV Halowe Mistrzostwa Weteranów Lekkiej Atletyki. W kategorii zawodników 70-letnich reprezentujący Grójec – Bohdan Czacharowski zdobył dwa tytuły wicemistrza Polski i srebrne medale w biegach na 400 metrów i 3000 metrów oraz 3 miejsce i zdobył brązowy medal w biegu na 800 metrów. Gratulujemy naszemu zawodnikowi i życzymy wielu jeszcze sportowych sukcesów.


 

Uczniowie LO Grójec na Słowacji


WIZYTA UCZNIÓW L.O. GRÓJEC W SŁOWACJI W RAMACH PROGRAMU COMENIUS „STEPS TOWARDS  A EUROPE WITHOUT BORDERS”

Bratysława, stolica Słowacji, była miejscem międzynarodowego spotkania grupy uczniów i nauczycieli biorących udział w projekcie Comenius na lata 2013-2015 „Through Small Steps to Giant Leaps”. Liceum Ogólnokształcące im., P.Skargi w Grójcu, koordynatora projektu, reprezentowała sześcioosobowa delegacja. Po pięciu kolejnych spotkaniach w Polsce, Portugalii i Hiszpanii, Niemczech i Grecji gospodarzem kolejnej wizyty była szkoła pedagogiczna w Bratysławie. Wizyta odbyła się w dniach 18 – 24 stycznia 2015r.

 Tak jak poprzednio, jej celem było przybliżenie znajomości różnych aspektów kulturoznawczych krajów współpracujących ze sobą: Polski, Słowacji, Węgier, Łotwy, Portugalii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Francji, Grecji i Turcji, a także propagowanie postawy aktywnego obywatela. 

         

Głównym tematem omawianym podczas spotkania były prawa człowieka. Uczniowie prezentowali instytucje działające lokalnie na rzecz innych ludzi. Grupa z Polski przybliżyła zasady i cele funkcjonowania następujących placówek: Strzeżonego Ośrodka dla Uchodźców w Lesznowoli,  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jurkach oraz Zespołu Szkół Specjalnych im. Ks. J. Twardowskiego w Grójcu. Kolejne prezentacje dotyczyły współczesnych przypadków łamania praw człowieka i sugestii jak unikać podobnych sytuacji. Uczniowie brali również udział w warsztatach edukacyjnych albo wcielając się w rolę osób niepełnosprawnych, albo ucząc się jak pracować z takimi osobami. 


 Uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia wystawy na temat postaci historycznych ze wszystkich krajów partnerskich, które brały udział w walce o prawa człowieka. Informacje na ten temat były przygotowane przez uczniów przed datą wizyty. Duża porcję wiedzy dostarczył także wykład na temat czasów komunizmu w Słowacji w latach 70 i 80-tych oraz wizyta w bunkrach Petrzalka i przy Bramie Wolności.


    

Koncert przygotowany przez uczniów ze szkoły w Słowacji oraz zaproszonych gości, zespołu muzycznego składającego się z uczniów niepełnosprawnych, zrobił na wszystkich duże wrażenie. Oprócz warsztatów uczniowie mogli poznać bliżej kulturę słowacką oraz nawiązywać przyjaźnie podczas zajęć integracyjnych oraz wycieczek, m.in. po Bratysławie i do Dubravki.  

    

Obecnie uczniowie z liceum grójeckiego przygotowują się do wizyty na Węgrzech w czerwcu 2015r.  

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej projektu: http://comenius.logrojec.pl

Więcej na temat projektu można też dowiedzieć się na stronie szkoły: www.logrojec.pl w zakładce „Comenius”.

 

Paweł Pośnik 

 

koordynator projektu

Repertuar GOK - 6-8.02.2015

PIĄTEK 6.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

15:00 Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 2D Dubbin g 1:30 BO

17:00 DKF JASMINUM: Prywatny Wszechświat 2D 1:30 15+

19:00 Hiszpanka 2D Polska 1:50 15+

 

SOBOTA 7.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

15:00 Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 3D Dubbing 1:30 BO

17:00 Hiszpanka 2D Polska 1:50 15+

19:30 Carte Blanche 2D Polska 1:50 15+

 

Niedziela 8.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

11:00 Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 2D Dubbing 1:30 BO

15:00 Dzwoneczek i bestia z Nibylandii 3D Dubbing 1:30 BO

17:00 Carte Blanche 2D Polska 1:50 15+

19:30 Hiszpanka 2D Polska 1:50 15+

 

DZWONECZEK I BESTIA Z NIBYLANDII 2D I 3D DUBBING

Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu…

Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora, zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółkami stanie w obronie bestii.

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

KINO GOK ZAPRASZA!

"DZWONECZEK I BESTIA Z NIBYLANDII" 2D I 3D DUBBING

6 lutego (piątek) godz. 15:00 2D

7 lutego (sobota) godz. 15:00 3D

8 lutego (niedziela) godz. 11:00 2D

8 lutego (niedziela) godz. 15:00 3D

 

DKF JASMINUM: PRYWATNY WSZECHŚWIAT I SPOTKANIE Z JACKIEM DZIDUSZKIEM

Petr i Jana pobrali się w 1974 roku i zamieszkali razem z babciami w niewielkim jednopokojowym mieszkaniu w Pradze. Rok po ślubie na świat przyszedł ich pierwszy syn – Honza. To właśnie skłoniło Petra do rozpoczęcia dokumentacji ich rodzinnego życia i czasów, w których przyszło im funkcjonować, w formie pisanego i kręconego kamerą dziennika.

"Prywatny wszechświat" Heleny Třeštíkovej wykorzystuje te nagrania, stając się tym samym próbą "uchwycenia" czasu i realiów czeskiego życia oraz 40 lat najnowszej historii naszego południowego sąsiada. Ironiczne dopełnienie stanowią klipy z muzyką Karela Gotta, które pozwalają spojrzeć z innej strony na wielobarwny, dowcipny i fascynujący portret społeczno-politycznych zmian czeskiego społeczeństwa aż do końca pierwszej dekady XXI wieku.

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

DKF JASMINUM ZAPRASZA!

"PRYWATNY WSZECHŚWIAT"

6 lutego (piątek) godz. 17:00

 

Po seansie zapraszamy na spotkanie z krytykiem filmowym, Jackiem Dziduszkiem!

Jacek Dziduszko to filmoznawca, dziennikarz filmowy, animator kultury. Prezes Dyskusyjnego Klubu Filmowego ''Maciste'', nominowanego w roku 2011 do nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w kategorii ''DKF roku 2010''. Laureat II miejsca w XVII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Filmie w 2005 roku. Wieloletni współpracownik Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej (od 2007). Współautor drugiego wydania „Encyklopedii kina” (2010), oraz tomów „Czuli barbarzyńcy. O kulturze czeskiej w XX wieku” (2013) i „Zanussi. Przewodnik Krytyki Politycznej” (2014). Inicjator i organizator krakowskiej edycji ''Żuławski FEST'' (2008). Menedżer i jeden z założycieli Krakowskiej Szkoły Scenariuszowej, w której odpowiadał za promocję i obejmował impresariat nad kursem scenopisarskim (2008-2009). W wydawnictwie Ha!Art był odpowiedzialny za promocję Linii Filmowej (2009-2010). Dyrektor ds. merytorycznych w Centrum Edukacji Filmowej (2011-2012). Wykładał w Krakowskiej Szkole Scenariuszowej i Warszawskiej Szkole Filmowej. Współorganizował wiele imprez filmowych, m. in. Kino Na Granicy, Festiwal Filmów Kultowych czy Nowe Horyzonty, gdzie prowadził retrospektywy Krzysztofa Zanussiego, Kena Russella oraz ''czerwonych westernów''. Publikował m. in. w „Kinie'”, „K MAG-u'”, Dwutygodnik.com, Stopklatka.pl, Wp.pl, Interia.pl, Onet.pl i innych mediach. Programuje warszawskie kino Kępa, w kinie Wisła organizuje wydarzenia specjalne.

Bilety 14 zł.

 

CARTE BLANCHE

Kacper (Andrzej Chyra), uwielbiany przez uczniów nauczyciel historii z lubelskiego liceum, zaczyna stopniowo tracić wzrok. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń. Mężczyźnie, z powodu wady genetycznej, grozi trwała ślepota. Początkowo załamany, ostatecznie postanawia ukryć przed przełożonymi problemy zdrowotne, aby zachować pracę i doprowadzić do matury swoich uczniów. Jedynym powiernikiem tajemnicy nauczyciela zostaje jego najlepszy przyjaciel Wiktor (Arkadiusz Jakubik). Kacper, zmagając się z nową sytuacją i nowymi wyzwaniami, nawiązuje bliską przyjaźń z koleżanką z pracy (Urszula Grabowska) i próbuje pomóc zbuntowanej uczennicy, Klarze (Eliza Rycembel), która ukrywa swój własny sekret.

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

KINO GOK ZAPRASZA!

"CARTE BLANCHE" 2D

7 lutego (sobota) godz. 19:30

8 lutego (niedziela) godz. 17:00

 

 

HISZPANKA

Jeden z z najsłynniejszych polskich pianistów i polityków Ignacy Jan Paderewski (Jan Frycz) w dramatycznych okolicznościach próbuje dotrzeć do Polski. Zamierza mu w tym przeszkodzić pracujący dla pruskiej armii mroczny Doktor Abuse (Crispin Glover). W grupie spirytystów ratujących Mistrza przed atakiem medium znajdują się kochankowie (Jakub Gierszał i Patrycja Ziółkowska) gotowi poświęcić wszystko - dla wolności Ojczyzny i dla siebie nawzajem.

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

KINO GOK ZAPRASZA!

"HISZPANKA" 2D

6 lutego (piątek) godz. 19:00

7 lutego (sobota) godz. 17:00

8 lutego (niedziela) godz. 19:30

 

Bilety na seanse 2D kosztują 18 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy), rodzinny (dla 2 dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) 40 zł.

Bilety na seanse 3D kosztują 22 zł (normalny) i 19 zł (ulgowy), rodzinny (dla 2 dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) 60 zł.

Kasa czynna:

a) środa 12:00 - 15:00

b) czwartek 12:00 - 15:00

c) piątek 9:00 - 19:00

d) na godzinę przed każdym seansem

 

Rezerwacje można składać emailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (musicie otrzymać potwierdzenie!) oraz pod numerem telefonu 601 773 726 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. Nieodebrane rezerwacje są automatycznie anulowane na 30 minut przed seansem.

Repertuar GOK - 20-28.02.15

PIĄTEK 20.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

15:00 Barbie Superksiężniczki 2D Dubbing 1:20 BO

17:00 DKF JASMINUM: Dziewczyna z szafy 2D 1:40 15+

19:00 Ziarno Prawdy 2D Polska 2:00 15+

 

SOBOTA 21.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

15:00 Barbie Superksiężniczki 2D Dubbing 1:20 BO

17:00 Jupiter Intronizacja 3D Napisy 2:10 15+

19:30 Ziarno Prawdy 2D Polska 2:00 15+

22:00 KINO NOCNE: Jupiter Intronizacja 3D Napisy 2:10 15+

 

Niedziela 22.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

11:00 Barbie Superksiężniczki 2D Dubbing 1:30 BO

15:00 Barbie Superksiężniczki 3D Dubbing 1:30 BO

17:00 Ziarno Prawdy 2D Polska 2:00 15+

19:30 Jupiter Intronizacja 3D Napisy 2:10 15+

 

 

PONIEDZIAŁEK 23.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

18:00 Ziarno Prawdy 2D Polska 2:00 15+

 

 

 

WTOREK 24.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

18:00 Jupiter - Intronizacja 3D Napisy 2:10 15+

 

ŚRODA 25.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

18:00 Ziarno Prawdy 2D Polska 2:00 15+

 

SOBOTA 28.02.2015

Godzina Tytuł 2D/3D Wersja Czas Wiek

15:00 Barbie Superksiężniczki 2D Dubbing 1:20 BO

17:00 DKF JASMINUM: Boyhood 2D Napisy 3:00 12+

20:30 Jupiter - Intronizacja 3D Napisy 2:10 15+

 

DKF JASMINUM: DZIEWCZYNA Z SZAFY I SPOTKANIE Z REŻYSEREM, BODO KOXEM

20 lutego, godzina 17:00 Grójecki Ośrodek Kultury - tego wyjątkowego dnia dyskusyjny klub filmowy zaprasza na spotkanie i dyskusję z postacią zaiste niezwykłą, prawdziwą legendą (tudzież ikoną )) polskiego kina off, reżyserem , scenarzystą, producentem i aktorem w jednej osobie, w skrócie - Bodo Koxem. Będzie to również okazja by zobaczyć jego najmłodsze filmowe dziecko, debiut pełnometrażowy – „Dziewczyna z szafy”.

Bodo Kox (wcześniej znany jako Bartosz Koszała) zaczynał swą filmową drogę grając min. w filmach braci Matwiejczyk, takich jak np. „Bolączka sobotniej nocy”, jednocześnie realizował swoje własne projekty (często we współpracy z Filipem Zawadą) mnie lub bardziej udane (do tych ostatnich można zaliczyć min. „Nie panikuj” (2007) czy też „Marco P. i złodzieje rowerów” (2005)) jednak dopiero „Dziewczyna z szafy” przyniosła mu długo oczekiwany splendor, chwałę i ogromną ilość nagród na wielu festiwalach w całej Polsce (obraz ten zdobył min. Orła na festiwalu w Gdyni w kategorii Odkrycie roku czy też nagrodę główną w konkursie filmów polskich za najlepszy film polski na festiwalu Plus Camerimage).

Film opowiada historię pewnej niezwykłej przyjaźni Jacka, brata z którym mieszka Tomka oraz tajemniczej Magdy rudowłosej dziewczyny z naprzeciwka. Krytyk Bartosz Staszczyszyn na portalu culture.pl tak opisuje film „Dziewczyna z szafy to opowieść o potrzebie bezpieczeństwa. Bohaterowie Koksa pogrążeni są w tęsknocie. Jednocześnie boją się drugiego człowieka i ran, które może zadać, i marzą o kimś, kto zrozumie ich odmienność. Tutaj każdy jest na swój sposób dziwny. Magda nie lubi ludzi, z dnia na dzień pogrąża się w depresji, spędzając dni zamknięta w szafie, a Tomek zdaje się w ogóle nie dostrzegać otaczającego go świata. Razem odnajdą przyjaźń – dziwną więź stworzoną bez słów.”

Bodo Kox jest wzorem dla reszty twórców amatorskich, cierpliwe i konsekwentnie podążającym wybranym prze siebie szlakiem. Na pytanie o przyszłe cele i o to co chce robić za dziesięć lat, tak odpowiedział Za dziesięć lat będę sławnym i bogatym reżyserem kina autorskiego, który chętnie romansuje z komercją, żeby wciągać kokainę z płaskich brzuchów modelek, na jachtach Morza Śródziemnego...

Serdecznie zapraszamy!

Bilety 14 zł.

---

BARBIE SUPERKSIĘŻNICZKI

Pewnego dnia Kara zostaje pocałowana przez magicznego motyla i odkrywa w sobie niezwykłą moc, która zmienia ją w Super Iskrę, walczącą ze złem. Szybko jednak okazuje się, że jej zazdrosna kuzynka także łapie motyla i zamienia się w Mocną Iskrę, rywalkę Kary. Rywalizacja bohaterek staje się coraz poważniejsze - aż do chwili, kiedy poznają prawdziwego wroga królestwa. Czy teraz będą potrafiły pogodzić i stworzyć jedną superdrużynę?

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

 

KINO GOK ZAPRASZA!

"BARBIE: SUPERKSIĘŻNICZKI" 2D DUBBING

20 lutego (piątek) godz. 15:00

21 lutego (sobota) godz. 15:00

22 lutego (niedziela) godz. 11:00

22 lutego (niedziela) godz. 15:00

28 lutego (sobota) godz. 15:00

---

ZIARNO PRAWDY

 

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

 

KINO GOK ZAPRASZA!

"ZIARNO PRAWDY"

20 lutego (piątek) godz. 19:00

21 lutego (sobota) godz. 19:30

22 lutego (niedziela) godz. 17:00

23 lutego (poniedziałek) godz. 18:00

25 lutego (środa) godz. 18:00

 

---

 

JUPITER INTRONIZACJA

 

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Ciało zamordowanej kobiety, powszechnie lubianej działaczki społecznej, zostaje podrzucone nagie w miejscu publicznym. Sposób w jaki pozbawiono ją życia przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, ale także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.

OPIS DYSTRYBUTORA FILMU

 

KINO GOK ZAPRASZA!

"JUPITER INTRONIZACJA" 3D NAPISY

21 lutego (sobota) godz. 17:00

21 lutego (sobota) godz. 22:00

22 lutego (niedziela) godz. 19:30

24 lutego (wtorek) godz. 18:00

28 lutego (sobota) godz. 20:30

 

Bilety na seanse 2D kosztują 18 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy), rodzinny (dla 2 dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) 40 zł.

 

Bilety na seanse 3D kosztują 22 zł (normalny) i 19 zł (ulgowy), rodzinny (dla 2 dorosłych + dziecko lub 2 dzieci + osoba dorosła) 60 zł.

 

HONORUJEMY KARTĘ DUŻEJ RODZINY!

 

Kasa czynna:

a) środa 12:00 - 15:00

b) czwartek 12:00 - 15:00

c) piątek 9:00 - 19:00

d) na godzinę przed każdym seansem

 

 

Rezerwacje można składać emailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. (musicie otrzymać potwierdzenie!) oraz pod numerem telefonu 601 773 726 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 15:00. Nieodebrane rezerwacje są automatycznie anulowane na 30 minut przed seansem.

Studniówka LO Grójec 2015

Bal na 200 par

W sobotę 17 stycznia 2015 roku odbyła się studniówka Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Skargi w Grójcu. Blisko 400 osób bawiło się po raz kolejny w lokalu Kasjopeja, grał zespół Kazuar, a filmowała firma Starmedia.

Dyrektor Szkoły – Zbigniew Krawczak powitał przybyłych gości: Parlamentarzystów – Małgorzatę Woźniak, Mirosława Maliszewskiego, Marka Suskiego, Radnego Sejmiku Mazowieckiego – Leszka Przybytniaka, Członka Zarządu Rady Powiatu – Pawła Siennickiego, Wiceburmistrza Grójca – Karola Biedrzyckiego, Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Grójcu – Beatę Malchrowicz, Przewodniczącego Rady Rodziców – Macieja Szlachetę, Kapłanów – ks. Dziekana Stefana Kazulaka i ks. Proboszcza Zbigniewa Sucheckiego, Grono Pedagogiczne, pracowników administracji, rodziców, a szczególnie bohaterów uroczystości Maturzystów. Po odczytaniu życzeń od Wicemarszałka Senatu Stanisława Karczewskiego i Dyrektor ZSP w Grójcu Doroty Skalińskiej, życzenia w imieniu Starosty Grójeckiego Marka Ścisłowskiego złożył Paweł Siennicki. Uczniowie podziękowali swoim wychowawcom: kl. 3a mgr Jadwidze Żak, kl. 3b mgr Dorocie Wócik, kl. 3c mgr Marii Maciuszczak, kl. 3d mgr Izabeli Bendyk, kl. 3en mgr Iwonie Kwapisz, kl. 3er mgr Monice Oziemskiej, kl. 3f mgr Annie Mocarskiej Karwan, a także Dyrekcji Szkoły. 

Po oficjalnych powitaniach, podziękowaniach i wystąpieniu Przewodniczących Komitetu Studniówkowego Sławomira Dolińskiego i Bożeny Kozińskiej padły najbardziej wyczekiwane słowa „Poloneza czas zacząć”.

Zabawa trwała do białego rana, nogi bolały od tańcowania, … a o maturze pomyślimy później.

LO Grójec

Zo2 Framework Settings

Select one of sample color schemes

Google Font

Menu Font
Body Font
Heading Font

Body

Background Color
Text Color
Link Color
Background Image

Top Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Header Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainmenu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Slider Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Mainframe Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Scroller Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Breadcrumb Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Menu Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image

Bottom Wrapper

Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image
Background Color
Modules Title
Text Color
Link Color
Background Image